Odjel za poslovanje sa Turskom

Naša međunarodna praksa oformila je advokatski tim koji se sastoji od veoma iskusnih savjetnika i advokata širom regiona, čije su znanje i stručnost kombinovani s detaljnim poznavanjem kako lokalnog, tako i regionalnog zakonodavstva.

Osim što pruža sve usluge na jednom mjestu i kreativna pravna rješenja posebno prilagođena potrebama klijenata, advokatsko društvo IBRAHIMOVIĆ & CO osnovalo je svoj poseban Odjel za poslovanje sa Turskom (Turski desk).

Počev od 2022. godine, Advokatsko društvo pruža usluge klijentima koji posluju u Bosni i Hercegovini u svim njihovim pravnim potrebama, kao i domaćim klijentima koji traže partnere od povjerenja u Turskoj.

Odjel za poslovanje sa Turskom vodi advokat i član tima Feyza Gerger Erdal, osnivač kancelarije Erdal Law sa sjedištem u Istanbulu, a koja ima iskustvo u korporativnom pravu, medijaciji i radnom pravu.

Za Advokatsko društvo IBRAHIMOVIĆ & CO, Turski desk nije samo razumijevanje dva različita pravna sistema, već vizija povezivanja dvije veoma bliske i živahne poslovne kulture.

 

Türkiye Masası

 

Uluslararası uygulamamız, bilgi ve uzmanlıklarını hem yerel hem de bölgesel mevzuata ilişkin ayrıntılı bilgilerle birleştiren, bölge çapında oldukça deneyimli danışmanlardan ve avukatlardan oluşan bir hukuk ekibi oluşturmuştur.

Hukuk büromuz IBRAHIMOVIĆ & CO, tüm hizmetleri tek bir yerde sunmanın ve müvekkillerin ihtiyaçlarına özel olarak uyarlanmış yaratıcı hukuki çözümler bulmanın yanı sıra, Türkiye ile iş birliğinde bulunmak için kendi Türkiye Masası’nı kurmuştur.

Hukuk Büromuz, 2022 yılından itibaren Bosna Hersek'te iş yapan müvekkillerinin tüm hukuki ihtiyaçları ile birlikte Türkiye'de güvenilir ortaklar arayan yerli müvekkillerine hizmet vermektedir.

Hukuk büromuzun Türkiye Masası, şirketler hukuku, uyuşmazlık çözümü, arabuluculuk ve iş hukuku alanlarında deneyime sahip, İstanbul merkezli Erdal Hukuk Bürosu'nun kurucusu Arb. Av. Feyza Gerger Erdal yürütmektedir.

Hukuk Büromuz IBRAHIMOVIĆ & CO için Türkiye ile olan iş birliği , yalnızca iki farklı hukuk sistemi anlayışını bilmek ve anlamak değil, aynı zamanda çok yakın ve canlı iki iş kültürünü birbirine bağlama vizyonudur.

Change language